Tavs dāvanu palīgs
Iesakiet man dāvanu! Izvērstais dāvanu meklētājs
Jūsu dāvana
Stiklu tīrāmais audums
Kur var iegādāties šo dāvanu:
Visas šī partnera dāvanas

Stiklu tīrāmais audums

Cena 9.25
Reitings

Pasakiet logu tīramajiem šķidrumiem "atā!". Nopietni. Nekādu pūku uz logiem un spoguļiem, nekādu avīžu kalnu pēc logu tīrīšanas. Tikai luptiņa un ūdens!


Lietot nedaudz mitru - logu, spoguļu un hroma detaļu tīrīšanai. Mitru audumu lieto minēto virsmu tīrīšanai, bet sausu - pulēšanai. Iespējams samitrināt tikai daļu auduma - tīrīšanai, otru pusi atstājot virsmu nosausināšanai un pulēšanai.

Ja tīrāmā virsma ir īpaši netīra (piemēram, logi ielas pusē pēc ziemas), tad lielos netīrumus notīrīt ar mitru augstākā labuma audumu (Norvex mikrošķiedras audums ), pēc tam noslaucīt ar stiklu tīrāmo audumu.

Šis ir viens no slavenajiem Norwex produktiem, kuru devīze ir "Tīrība bez ķīmijas". Jebkurš no šiem prouktiem lietojams kopā tikai ar ūdeni, papildus nav vajadzīga nekāda sadzīves ķīmija.
Audumu brīnumainā tīrīšanas spēja balstās uz audumā ieaustajām mikrošķiedrām, kas ir 100 x tievāka par cilvēka matu un sasniedz netīrumus tur, kur citas šķiedras nevar piekļūt. Savāktos netīrumus un šķidrumu šķiedra notur, neļaujot tam izmērēties pa pārējo virsmu. Audumu aušanas tehnika atšķiras, atkarībā no paredzētās lietošanas.
Unikāli produkti, kas atvieglo mājas soli, ekonomējot Jūsu laiku un līdzekļus.
Pērkot šo produkciju saņemsiet arī informāciju par audumu kopšanu un citiem Norwex produktiem.

Produkta lapa interneta veikalā.


Izsmeļošāku informāciju par produkciju varat iegūt izplatītāja mājas lapā www.lupatinas.lv.

Mēs iesakām
Es Mīlu Tevi
Es Mīlu Tevi
24.90 € >>sīkāk
Šodien vārdadienas svin Rasma, Rasa, Maira, Imula

>> Vārdadienu mekletājs